Kaliteli Sohbet ile Yeni arkadaşlıklar
Burada


Mobilde sohbet tamamen mobil kullanıcılara özel bir sohbet platformudur. Tamamen doğal ve kolay yöntemlerle evinizden, iş yerinizden telefondan mobil chat odalarına girmenize olanak sağlıyoruz. Mobil kullanıcılara özel sitemizde bedava sohbet edebileceğiniz, kaliteli dostluklar kurabilceğiniz ve yepyeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz mobile dair sohbet odalarımız mevcuttur. Türkiye'nin her bölümünden mobil kullanıcılar ile tanışabilirsiniz.

Sizlerde Seviyeli Mobil Chat Ortamına
Giriş yapmak ister misiniz?


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar bizlere bir çoğu kolaylığı sağlamıştır. Bunlardan birtaneside mobil üzerinden seviyeli sohbet edebileceğimiz chat siteleridir. Birçok insanın bir araya geldiği mobil temalı sohbet siteleri sizlere seviyeli ve kaliteli bir muhabbet sunabilmektedir. Kendinizi eğlenceli bir ortama bırakıp dilediğince mobil chat yapabilirsiniz. Türkiye'nin her kesiminden insanlarla tanışma fırsatına ne dersiniz? İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Samsun, Antalya, Mersin, Rize, Gaziantep ve daha birçok ilimizden mobil kullanıcılar ile seviyeli mobil chat yapmaya hazır mısınız?

Os Su Değiştirme KullanmaOs Su Değiştirme Kullanma

– Merhaba, sizlere IRC komutları hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Os Su Değiştirme Kullanma.

Sohbet Tamamen Ücretsiz olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Amacımız sizlere iyi bir ortam kurmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sizleri aramızda görmek bizleri mutlu ediyor bugün sizlere Os Su değiştirme ve kullanma hakkında bilgi vermek istiyorum öncelikle Sohbet siteleri IRC olarak bilinmeke Unreal3.2 sistemi kurulmakta şimdi sunucu kurulurken nick ve şifre isterler çünkü o nick üzerine kurulum yapılır, vede bütün yetkiler full olarak eklenir, isterseniz tabi shellcinizle görüşerek bir çok nick eklete bilirsiniz, Eskiden oper ekle gibi şeyler telnet bölgesinden olurdu şimdi ise sunucularda eklene biliyor bu erişimler hariç bütün full yetki vermek istediğiniz kişiyle Os su şifresini vere bilirsiniz.

Şifreyi belirlemek için: /os set supass ŞİFRE

Şifreyi girebilmek için: /os su ŞİFRE

Örnek /os set supass 1234mobildesohbet

karşıya /os su 123mobildesohbet gibi vere bilirsiniz.


Os Su Değiştirme Kullanma

Os Su Değiştirme KullanmaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir