Kaliteli sohbet ile Yeni arkadaşlıklar
Burada


Mobilde sohbet tamamen mobil kullanıcılara özel bir sohbet platformudur. Tamamen doğal ve kolay yöntemlerle evinizden, iş yerinizden telefondan mobil chat odalarına girmenize olanak sağlıyoruz. Mobil kullanıcılara özel sitemizde bedava sohbet edebileceğiniz, kaliteli dostluklar kurabilceğiniz ve yepyeni arkadaşlıklar edinebileceğiniz mobile dair sohbet odalarımız mevcuttur. Türkiye'nin her bölümünden mobil kullanıcılar ile tanışabilirsiniz.

Sizlerde Seviyeli Mobil Chat Ortamına
Giriş yapmak ister misiniz?


Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar bizlere bir çoğu kolaylığı sağlamıştır. Bunlardan birtaneside mobil üzerinden seviyeli sohbet edebileceğimiz chat siteleridir. Birçok insanın bir araya geldiği mobil temalı sohbet siteleri sizlere seviyeli ve kaliteli bir muhabbet sunabilmektedir. Kendinizi eğlenceli bir ortama bırakıp dilediğince mobil chat yapabilirsiniz. Türkiye'nin her kesiminden insanlarla tanışma fırsatına ne dersiniz? İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Trabzon, Samsun, Antalya, Mersin, Rize, Gaziantep ve daha birçok ilimizden mobil kullanıcılar ile seviyeli mobil chat yapmaya hazır mısınız?
Mobil Sohbet Chat Siteleri sohbet

Grup Roj Duydum ki Bensiz Yaralı GibisinMobil Sohbet Müzik köşemizde bugün Grup Roj Duydum ki Bensiz Yaralı Gibisin Şarkısını dinletmek istedim sizlere. Bu aralar çok fazla duymaya başladım bu güzel müziği ve sizlerkede paylaşım istedim. Tabiki hemen sohbet chat sitemizde bu güzel şarkı yer bulmaya başladı. Keyifli muhabbetler eşkiğinde kulağınızın pası silinsin. Ve eşlik ederek bu şarkıyı dinleyin istedim. Aşağı kısımda şarkının sözlerinide paylaşıcam sizlerle. Merak edenler aşadaki kısımdan şarkının sözlerini okuyabilir. Sıcak bir yaz gününde yüzünüzü gülümsetecek sohbetlere ne dersiniz ? Yazarak sohbet etmek çok akıcı. Serinlemek için klimalı sohbet sitemizi ziyaret edin :))) >> mobil chat

Grup Roj   Duydum ki Bensiz Yaralı Gibisin Şarkı sözleri

Duydum ki bensiz yaralı gibisin, Ne ağlar ne gülersin bir ölü gibisin
Kanadı kırılmış kuşlar gibisin, Beni bırakıp gittin böyle çekersin

Açınca baharın rengarenk gülleri, Bir başka eser rüzgar geceleri
Karanlık çöktürecek üstüne dertleri, O zaman anlarsın kaybettiğin değeri

An gelir göz görmez seni senden başka, Gün gelir düşersin bir el uzanmaz sana
Karanlığın derinliğine düşer kaybolursun, Beni bırakıp gittin böyle çekersin1 Yorum

  1. Rüküş

    20 Mayıs 2020 at 14:10

    Duydum kiiiiii bensiz yaralı gibisin ! Lalala

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir